Aktualności


Komunikat - Wystawa Okręgowa!!!


Dodano 11 listopada 2020 o godz. 16:22

1. Zgodnie z rekomendacją Zarządu Głównego PZHGP Wystawa Okręgowa w Gaszowicach zostaje odwołana.

2. Do 15.11.2020 zarządy oddziałów prześlą do rachmistrza okręgowego skład reprezentacji oddziału w kategoriach sportowych (zgodnie z aktualnym stanem gołębników u hodowców). Na podstawie zgłoszonych wyników zostanie utworzona reprezentacja Okręgu na Wystawę Ogólnopolską.

3.Wyniki w kategoriach sportowych oraz wyniki mistrzostw zostaną umieszczone w jednym katalogu okręgowym. Ilość katalogów (cena 5 złotych) oddziały powinne zamówić u Prezesa Okręgu.


Wyniki Okręgu Śląsk- Południe w kategoriach


Dodano 11 listopada 2020 o godz. 16:21

W Zakładce Wyniki Lotowe zostały dodane Wyniki w kategoriach Okręgu Śląsk Południe.


Wyniki Rejon! - Pniewy


Dodano 21 września 2020 o godz. 20:36

W zakładce Zespoły Lotowe (Rejony) dodano rejonową listę konkursową z rejonowego lotu - Pniewy.

Gratulacje dla naszych Hodowców!!


Lot nr. 6 - Pniewy


Dodano 19 września 2020 o godz. 21:07

Dodano listę konkursową z lotu nr. 6 - Pniewy.

Gratulacje dla wszystkich Hodowców!!


Lot nr. 6 - Pniewy


Dodano 19 września 2020 o godz. 08:20

Gołębie zostały wypuszczone w miejscowości Pniewy o godzinie 8:10.

Odbiór zegarów odbędzie się dnia 19.09.2020r. (tj. Sobota) o godzinie 15:00.

Dobry Lot!


Wyniki rejon!! - Sroda Wielkopolska


Dodano 17 września 2020 o godz. 21:26

W zakładce Zespoły Lotowe (Rejony) dodano rejonową listę konkursową z rejonowego lotu - Sroda Wielkopolska.

Lot nr. 6 - Pniewy


Dodano 17 września 2020 o godz. 08:38

Lot nr. 6 z miejscowości Pniewy odbędzie się dnia 19.09.2020r. (tj. Sobota).

Wkładanie gołębi odbędzie się dnia 18.09.2020r. (tj. Piątek) według Harmonogramu :

 

Zegary Tauris            Antena nr. 1             Antena nr. 2          Antena nr. 3             Antena nr. 4

Godzina 16:00          Godzina 16:00         Godzina 16:00      Godzina 16:00         Godzina 16:00

- Szczerbiak             - Walter J-R               - Tosta                    - Tatarczyk             - Wojaczek-Witek

- Grubizna                - Tront                        - Pełka                    - Grabiec                - Stokowy

- Milczanowski         - Szymiczek              - Oślizło                   - Witkowski            - Barciok

- Górnicki                 - Spandel                   - Robenek J-D         - Robenek E-K       - Zagrodzki

- Pisarski                  - Kozinoga                - Stajer-Robenek     - Jokiel

- Pastuszek              - Zientek

- Wyrembelski

 

Prosi się Hodowców, zegarów Unikon o dostarczenie dużych zegarów na punkt wkładań na godzinę 16:00.


Lot próbny nr. 9 gołębi młodych.


Dodano 14 września 2020 o godz. 21:33

Lot próbny gołębi młodych odbędzie się dnia 16.09.2020r. (tj. środa).

Wkładanie gołębi odbędzie się dnia 15.09.2020r. (tj. wtorek) od godziny 19:00 do 20:00.


Lot nr. 5 - Środa Wielkopolska


Dodano 13 września 2020 o godz. 16:51

Dodano listę konkursową z lotu nr. 5 - Środa Wielkopolska.


Lot nr. 5 - Środa Wielkopolska - ZEGARY!!


Dodano 13 września 2020 o godz. 10:12

Odbiór zegarów z lotu nr. 5 Środa Wielkopolska odbędzie się dnia 13.09.2020r. (tj. Niedziela) o godzinie 15:30.


Lot nr. 5 - Środa Wielkopolska


Dodano 13 września 2020 o godz. 07:35

Gołębie zostały wypuszczone w mijescowości Środa Wielkopolska o godzinie 7:05.


Lot nr. 5 - Środa Wielkopolska


Dodano 11 września 2020 o godz. 08:32

Lot nr. 5 z miejscowości Środa Wielkopolska odbędzie się dnia 13.09.2020r. (tj. Niedziela)

Wkładanie gołębi odbędzie się dnia 12.09.2020r. (tj. Sobota) według Harmonogramu :

 

Zegary Tauris        Antena nr. 1              Antena nr. 2           Antena nr. 3               Antena nr. 4

Godzina 17:00       Godzina 17:00         Godzina 17:00       Godzina 17:00          Godzina 17:00

- Szczerbiak         - Stokowy                  - Tront                    - Witkowski              - Pełka

- Grubizna            - Barciok                   - Spandel                - Robenek E-K         - Oślizło

- Milczanowski     - Wojaczek-Witek     - Walter J-R            - Grabiec                  - Robenek J-D

- Górnicki             - Zagrodzki                - Kozinoga              - Jokiel                      - Stajer-Robenek

- Pisarski                                              Godzina 17:30         - Tatarczyk E             Godzina 17:30

- Pastuszek                                         - Szymiczek                                               - Kopiec

- Wyrembelski                                    - Zientek                                                      - Sosna

                                                                                                                                -Tosta

                                                                                                                                - Sitek Ł

 

Prosi się Hodowców, zegarów Unikon o dostarczenie dużych zegarów na punkt wkładań na godzinę 17:00.


Wyniki Rejon! - Jarocin


Dodano 10 września 2020 o godz. 14:55

W zakładce Zespoły Lotowe (Rejony) dodano rejonową listę konkursową z rejonowego lotu - Jarocin.


Lot próbny nr. 8 gołębi młodych.


Dodano 6 września 2020 o godz. 16:57

Lot próbny gołębi młodych odbędzie się dnia 09.09.2020r. (tj. środa).

Wkładanie gołębi odbędzie się dnia 08.09.2020r. (tj. wtorek) od godziny 19:00 do 20:00.


Lot nr. 4 - Jarocin


Dodano 6 września 2020 o godz. 16:55

Dodano listę konkursową z lotu nr. 4 - Jarocin.


Lot nr. 4 - Jarocin


Dodano 6 września 2020 o godz. 08:42

Gołębie zostały wypuszczone w miejscowości Jarocin o godzinie 8:20 przy słonecznej pogodzie.

Odbiór zegarów odbędzie się dnia 06.09.2020r. (tj. Niedziela) o godzinie 15:30.

Dobry Lot!


Lot nr. 4 - Jarocin oraz Harmonogram wkładań.


Dodano 4 września 2020 o godz. 13:58

Lot nr. 4 z miejscowości Jarocin odbędzie się dnia 06.09.2020r. (tj. Niedziela).

Wkładanie gołębi odbędzie się dnia 05.09.2020r. (tj. Sobota) według Harmonogramu :

Zegary Tauris                Antena nr. 1             Antena nr. 2              Antena nr. 3          Antena nr. 4

Godzina 18:00              Godzina 18:00         Godzina 18:00         Godzina 18:00      Godzina 18:00

- Szczerbiak               - Oślizło                     - Robenek E-K        - Kozinoga                - Stokowy

- Grubizna                  - Pełka                       - Grabiec                 - Tront                       - Barciok

- Milczanowski           - Robenek J-D           - Jokiel                     - Spandel                 - Zagrodzki

- Górnicki                   - Stajer-Robenek        - Zientek                 - Walter J-R              - Wojaczek-Witek

- Pisarski                   Godzina 18:45            Godzina 18:45

- Pastuszek               - Tosta                        - Szymiczek

- Wyrembelski           - Sosna                      - Tatarczyk E

                                  - Sitek Ł                      - Witkowski B

                                  - Kopiec

 

Prosi się Hodowców, zegarów Unikon o dostarczenie dużych zegarów na punkt wkładań na godzinę 18:00.


UWAGA!! Zmiana terminu próbnego lotu nr. 7


Dodano 1 września 2020 o godz. 14:01

UWAGA!! ZMIANA TERMIU LOTU PRÓBNEGO NR. 7

Lot próbny gołębi młodych odbędzie się dnia 03.09.2020r. (tj. CZWARTEK)

Wkładanie gołębi odbędzie sie dnia 02.09.2020r. (tj. ŚRODA) od godziny 19:00 do 20:00.


Lot nr. 3 - Wieluń


Dodano 31 sierpnia 2020 o godz. 04:29

Dodano listę konkursową z lotu nr. 3 Wieluń.


Lot nr. 3 - Wieluń


Dodano 30 sierpnia 2020 o godz. 10:32

Gołębie zostały wypuszczone w miejscowości Wieluń o godzinie 10:15. przy pochmurnej pogodzie.

Odbiór zegarów odbędzie sie dnia 30.08.2020r. (tj. niedziela) o godzinie 16:00.

Dobry Lot!



Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 12